Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

B52 - Hip Hop (Outro)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Nertok Showdown"

Komente

Asnjë Koment

24/05/2012

2012-05-24T16:39:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hip Hop (Outro)" kënduar nga B52.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga B52:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet