Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Baba Li - Interesi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/06/2012

2012-06-01T05:53:23+00:00refreni
shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...

8 8 VJET jam ne hip hop edhe pak un dal luj me top senet i kam misat tu nxan dit e perdit BOJA punon...baba baba vjen i rrufeshem edhe pak i paprekshem party kur him heqim qetsin boja me 1 an me telefon V.I.P.shum shum llafe jo me mu se te bluj sikur kafe ska mama fuck ju rrehi ne shuplak gjej dicka tjt e jo me mu mama fuck.....ate bashkepunimin ta thash me gjith zemer e ti ca the e bona me emer ke bon me emer un te kam msu me bo rreshta a b c more pleshta....
refreni

shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...
2
kjo kohe na ka ardh me u marr me loj-loj jam msu se cdo rrepist un e faroj kush tha se boja nk di imoralitet i ka dal muziken bon perdit dhe bagazhin total...per 1 men jam i cmen qi cdo derra ne cdo ven e nese jam me hile ropt rrencit aj qe rren...shoqnia jeme dallohet nk harrohet matrigohet ne cdo ven qe un shkoj kam nevoj per ata ata kan nevoj per mu bojen e kam ktu hip-hop un kam bo cdo muzik qe kam knu....mirmgjes per ato qe kerkojn interes naten ua boj dit e diten korr sukses...
refreni

shum veta po dun me ma kalu shum veta po dun me kalu shum vetaaaa me ma kalu..hej
interesi vet per pare interesi vet per fam po te kesh lek shoku im ti me shkel me kom...X2...
2


Ky tekst u dërgua nga Don Doda
Më Shumë Këngë Nga Baba Li:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet