Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Barabar Band - Lypsari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/09/2008

2008-09-29T19:04:13+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lypsari" kënduar nga Barabar Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin




Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet