A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Bardh E Zi - Pa Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/06/2009

2009-06-10T21:40:41

ARDI:
Pse O Zot e More e um le pa to jom shum i ri e kom nevoj qysh i vogel kur jom kon nprehen tijna kom flejt qysh u ndryshu koha e ti shkove e em le kaq shpejt loti jem po pik e ti sdi a e sheh se i mshele syt e um vrave pernime e le nonen me lot nsy nuk e le se dashte ti kjo u kon deshira e Zotit nje arsyje pse sje ti ...Ti je gjith nzemer tem shpirti jut te un po flen em ka mar malli me ni fjalen djali jem um ka mar malli per ty po e di se mo nuk tshoh une lutna cdo nat bile nonderr per met tpa foton tone e maj ndor dora mu mu dridh po lotin sun e maj veq me kajt pom hidhet kur e di se mo nuk je je krejt boten tjeter veqmos harro te don ardi jut ton jeten

2X:jom kaj eci nterr veq vetem me ALLAH e shoh 1 drit lart po nuk pom qon kerkaaa cdo mendim i jemi em qon dreejt te ti ku je ti sonte ku je ti

Derdhi lot per ty kur e di q sje ti je ntjetren bot nparajs duke u pre um kujtohet ajo nat kur derdha lot permi ty une thojsha qu Bab tlutem mos em le kshtu ti e mallkoj at dit kur ti ndrrove jet emallkoj at dit qe em le veq vetun nkit bot mu rrit tash jetim kjo bot PA TY beso spaska kuptim po jetoj me ty dhe pse mo sjeton kujtimi per ty zemren pesh po ma qon venin ton ku je ul pse nuk ulesh ti buzqeshjen tone tmir pse nuk e shoh me sy qe 2 vjet pa ty pom doket si 200 munona mu permbajt po ndergjegjja nuk ppo rin em ka mar malli per ty per ty veq per ty gjthqka kisha dhon veq mu kon un me ty ...

2X:jom kaj eci nterr veq vetem me ALLAH e shoh 1 drit lart po nuk pom qon kerkaaa cdo mendim i jemi em qon dreejt te ti ku je ti sonte ku je ti


Ky tekst u dërgua nga Brikena
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019