Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Te Kam Pas Si Hajmali Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nese nga ty jam largu ,
mos mendo se tkam harru
nese me ty sod nuk jam
thell ne zemer te kam

te kam pas si hajmali
te kam dasht si asnjerin
e mallkoj qastin kur mthe se shkoj

ska rendesi se kush dot vjen pas teje
asgje sdo te merreni prej meje
ndaq i mir ndaq reezir
tejet me mu to ta ket veshtir
ndaq i ri ndaq zotni
nuk ma ndal dashnin per ty

kam te drejt une te te du
edhe pse ti mke harru
nese nuk te sho gjdodit
ti ne enderr pi puth syt

te kam pas si hajmali
te kam dasht si asnjerin
e mallkoj qastin kur mthe se shkoj

ref 2

ska rendesi se kush dot vjen pas teje
asgje sdo te merreni prej meje
ndaq i mir ndaq reezir
tejet me mu to ta ket veshtir
ndaq i ri ndaq zotni
nuk ma ndal dashnin per ty


Ky tekst u dërgua nga albin hasani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bashkim Spahiu - Te Kam Pas Si Hajmali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Kam Pas Si Hajmali".
3. Video është e këngës "Te Kam Pas Si Hajmali", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0