Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Po Ta Perkujtoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Zemra ime sot u thy, neser sdo te jem me ty.
Te tjereve ju ke then, une jam ai qe tkam len.
Fole keq per mua shume, prej fillimi deri ne fund.
Hallall kur mos qofsh, nuuk t'paskam njoft.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.

Zemra ime s'duron me, shkove dhe sme le asgje.
Me vete i more krejt, per ty jam si me pas vdek.
Fole keq per mua shume, prej fillimi deri ne fund.
Hallall kur mos qofsh, nuuk t'paskam njoft.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.

Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj per te fundit here.
Mos me thuaj mfal, mos me thuaj mfal, pishman mos i bjer.
Po ta perkujtoj, po ta perkujtoj mos ta harrosh kurr.
Une dhe ti nuk do te jem, si ishim dikur.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiPBashkim Spahiu
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/03/2013


Bashkim Spahiu - Po Ta Perkujtoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ta Perkujtoj".
3. Video është e këngës "Po Ta Perkujtoj", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 1