Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Nermina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kah dera kur te rash
Zemren time ty ta dhashe x2

Asnji fjale nuk ta thashe
Se ma plase zemren ne bark
Se ma plase zemren ne bark x2

Ref...x2
Nero Nermina Nero Nermina
Mendoj se te du
Dashurine e perparshme
Na s'kem me harru na s'kem me harru

Nana nuk lejoi
Me ty me u bashku x2

N'qafe na paçin vajze
Ty edhe mu ty edhe mu x2

Ref...x2
Nero Nermina Nero Nermina
Mendoj se te du
Dashurine e perparshme
Na s'kem me harru na s'kem me harru

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Bashkim Spahiu - Nermina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nermina".
3. Video është e këngës "Nermina", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0