Më mbaj mend (për 1 muaj)

Basri Maloku - Te Dua Vajz Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pse prej meje po Largohesh e me goj moj nuk me Flet
Te kam dasht se t'kam tradhtuar Flaja huaj sesht e Vertet
Pse prej meje po Largohesh e me goj moj nuk me Flet
Te kam dasht se t'kam tradhtuar Flaja huaj sesht e Vertet
Te Dua Vajz te Dua shum t'lutem t'lutem mos me le pa Gjum
Te Dua Vajz te Dua TY t'lutem t'lutem mos me le n'vetmi
Kujtim e Dashuris me Dor tende ma Dhurove
LUMTURIA mbeti Enderr prej AT dit qe mu Largove
Kujtim e Dashuris me Dor tende ma Dhurove
LUMTURIA mbeti Enderr prej AT dit qe mu Largove
Te Dua Vajz te Dua shum t'lutem t'lutem mos me le pa Gjum
Te Dua Vajz te Dua TY t'lutem t'lutem mos me le n'vetmi


Basri Maloku - Te Dua Vajz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Vajz".
3. Video është e këngës "Te Dua Vajz", por nuk këndohet nga Basri Maloku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Basri Maloku:


Komente 0