A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Beatrix Ramosaj

Pa Ty ➡ Without You

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Julia Jaku.


Pa Ty

M'fal te lutem m'fal
sepse shpirti k'te dhimbje s'mund ta mbaj
Fal me vete flas
nese hapat s'ti ndjej zemra plas

Fikini gjithe dritat s'dua te shikoj
mbyllini gjithe dyertet s'dua te degjoj
zemren peng ta lash dhe tani me nuk e ndjej
Jo s'mund te kthej!

Ref X2
Si mund te jetoj jeten pa ty
kjo s'esht hera e pare qe me lendove ti
s'ka me shpirt e zemer ska me jete
s'ka me puthje, s'ka me asgje per ne

Fikini gjithe dritat, s'dua te shikoj
mbyllini gjithe dyertet, s'dua te degjoj
zemren peng ta lash dhe tani me nuk e ndjej
Jo s'mund te kthej!

Ref X2
Si mund te jetoj jeten pa ty
kjo s'esht hera e pare qe me lendove ti
s'ka me shpirt e zemer ska me jete
s'ka me puthje, s'ka me asgje per ne


Without You

Forgive me please forgive me
because my soul can't keep this pain
forgive me i talk to myself
If i don't feel your steps my heart breaks out

Turn of all the lights i don't want to see
close all the doors i dont want to hear
i left you hostage my heart and now i don't feel it more
no i can't go back

2x
how can i live my life without you
this isn't the first time you hurted me
there's no more soul, nor heart, there's no life
there's no kisses theres nothing

Turn of all the lights i don't want to see
Close all the doors i dont want to hear
I left you hostage my heart and i dont feel it more
No, I can't go back

2x
How can i live my life without you
This isn't the first time you hurted me
There's no more soul, nor heart, there's no life
There's no kisses there's nothing.

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019