Më mbaj mend (për 1 muaj)


Beatrix Ramosaj - Dreams Come True

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dreams Come True".
3. Video është e këngës "Dreams Come True", por nuk këndohet nga Beatrix Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatrix Ramosaj - Dreams Come True  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Qa Po Bojm Na Sonte"

Këngë e albumit:

"Hape Zemren"

Komente

Asnjë Koment

09/12/2011

2011-12-09T19:43:39+00:00REF...:
I wanna love you
you make my dreams come true
I'm talking all night long
or forever if you want
I wanna love you
so what you wanna do
let's make our dreams come true
forever if we wanna
oooohoooohoooh
(I wanna fly away)dreams come true
oooohaahoooooh
(I'm your fantasy let's go)forever if we want

Hey Mr. Fancy my name is Trixie
but I was thinking this is kinda nice
I'm feeling right and you look so fine
so come just sit here for a while
then just maybe
I'll give you a chance to be my man
and we won't play kid games
I hope you understand
you have a true lady on your hands
so baby what you wanna do
it's time that you show and prove
I'm hoping you make the right move
Dreams come a reality

REF...:
I wanna love you
you make my dreams come true
I'm talking all night long
or forever if you want
I wanna love you
so what you wanna do
let's make our dreams come true
forever if we wanna
oooohoooohoooh
dreams come true
oooohaahoooooh
(I'm your fantasy let's go)forever if we want

So Mr. Handsome since I got all you want
and I'll take care of all your needs
so baby lets say you and me
make some plans just you and me
turn this into a love story
we aintgotta worry babe
I'll be your Jasmine you can be my Aladdin
we'll make three wishes
and I'll seal them all with kisses
Baby we can make this love so magical
I'll be so glad you know
this DREAM can become reality

REF...:
I wanna love you
you make my dreams come true
I'm talking all night long
or forever if you want
I wanna love you
so what you wanna do
let's make our dreams come true
forever if we wanna
oooohoooohoooh
(you're my dream baby)dreams come true
oooohaahoooooh
(dream with me)forever if we want

I wanna..I wanna..I wanna..
Forever if you want

REF...:
I wanna love you
you make my dreams come true
I'm talking all night long
or forever if you want
I wanna love you
so what you wanna do
let's make our dreams come true
forever if we wanna
oooohoooohoooh
(you're my dream baby)dreams come true
oooohaahoooooh
(dream with me)forever if we want


Ky tekst u dërgua nga  EgzonKalo
Më Shumë Këngë Nga Beatrix Ramosaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet