Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatrix Ramosaj - Dilema  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011

Komente

6 🔥

17/11/2011

2011-11-16T23:00:00+00:00Sa here them u lodha
por prape dore nuk heq
kur jam me ty ndalon edhe koha
shpesh ndihem me keq
dhe gjumin s'bej dot me e qete
se ne endrra ti je çdo nate
veshtrimi yt qe eshte ngado
me therr...


2x:
Jane momente çdo shikim ne ndajme
diçka te fshehur njeri-tjetrit i mbajme
Mendime, buzqeshje, pershendetje dhe fjale,
dhe ndjenjat e mia do desha ti fal


Sa here them u lodha
por prape dore nuk heq
kur jam me ty ndalon edhe koha
shpesh ndihem me keq
dhe gjumin s'bej dot me e qete
se ne endrra ti je çdo nate
veshtrimi yt qe eshte ngado
me therr...

4x:
Jane momente çdo shikim ne ndajme
diçka te fshehur njeri-tjetrit i mbajme
Mendime, buzqeshje, pershendetje dhe fjale,
dhe ndjenjat e mia do desha ti fal


Ky tekst u dërgua nga Gremina Baca
Më Shumë Këngë Nga Beatrix Ramosaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet