Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bebe Rexha - I Can't Stop Drinking About You Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

[Verse 1]
No ones gonna love you like I do
No ones gonna care like i do
And I can feel it in the way that you breathe
I know you dream of her while you sleep next to me

[Hook]
I can't stop drinking about you
I gotta numb the pain
I can't stop drinking about you
Without you I ain't the same
So pour a shot in my glass and I'll forget forever!
So pour a shot in my glass cause it makes everything better!

[Verse 2]
Darlin tell me what more can I do?
Don't you know that I was meant for you?
You say I feel like heaven on earth
But you'd never know what heaven was if it wasn't for her

[Hook]

[Outro]
No ones gonna love you like I do
Bebe Rexha
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/08/2014


Bebe Rexha - I Can't Stop Drinking About You
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Can't Stop Drinking About You".
3. Video është e këngës "I Can't Stop Drinking About You", por nuk këndohet nga Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:


Komente 0