A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Bebe Rexha - I'm A Mess


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  38

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2018

2018-07-19T15:55:54

Këngë e albumit:

"Expectations"


Everything's been so messed up here lately
Pretty sure he don't wanna be my baby
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay

Everything's gonna be okay
It's gonna be a good, good, life
That's what my therapist say
Everything's gonna be alright
Everything's gonna be just fine
It's gonna be a good, good, life

[Chorus]
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess
For your love, it ain't new
I'm obsessed
I'm embarrassed
I don't trust anyone around us
I'm a mess
For your love, it ain't new

Nobody [?] pain
Have a drink on me [?]
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay

Everything's gonna be okay
It's gonna be a good, good, life
That's what my therapist say
Everything's gonna be alright
Everything's gonna be just fine
It's gonna be a good, good, life

[Chorus]
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess
For your love, it ain't new
I'm obsessed
I'm embarrassed
I don't trust anyone around us
I'm a mess
For your love, it ain't new

Kartolina (3)

2018-08-07 15:10:56
Oh, he don't love me
He don't love me
He don't love me
He don't love me
But that's okay
U krijua nga Jona 2018-07-31 13:50:44
Everything gonna be okay
It's gonna be a good good life
I'm a mess for you love
2018-07-04 12:07:42
I'm a mess
I'm a loser
I'm a hater
I'm a user
I'm a mess

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019