Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jax Jones & Bebe Rexha - Harder

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Harder".
3. Video është e këngës "Harder", por nuk këndohet nga Jax Jones & Bebe Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jax Jones & Bebe Rexha - Harder  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

31/07/2019

2019-07-31T14:00:08+00:00Baby when it comes to love, it should be mutual
I know you think that you're on fire, but you kinda cold
But I need a little more than just the usual
But you should know (What you, what you gon' do?)
You should know

[REF.:]
When you think you've done enough
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
Put in work and don't give up
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)

Haha, take it to the play
Baby, take the time and get the floor right
Baby, you could get it for the whole night
I believe in you, know that you're the truth
Here's a little insight

Baby when it comes to love, it should be mutual
I know you think that you're on fire but you kinda cold
Oh, I need a little more than just the usual
You should know, you should know

[REF.:]
When you think you've done enough
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
Put in work and don't give up
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
God damn, haha

Boy, if you can go a little longer
We can make this love a little stronger
Ain't no other man can give me what you can
'Member what I told ya

Boy, you get me on the edge and now I'm getting close
You should know, you should know

[REF.:]
When you think you've done enough
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh, yeah)
Put in work and don't give up
Can you love me harder?
'Cause you know I need that
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh, yeah)

Can you love me harder, harder, harder, harder?
Can you love me harder, harder, harder, harder?
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
Can you love me harder, harder, harder, harder?
Can you love me harder, harder, harder, harder?
(Ooh-ooh-ooh, ooh-ooh-ooh, ooh)
Hey! Ooh, haha


Më Shumë Këngë Nga Bebe Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet