Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Deari - As N'tokë E As N'qiell

Bekim Deari - Unë Dhe Ti (2009)

Bekim Deari - Sot Dasma Fillon (2009)

Bekim Deari - Gabimisht (2014)

Bekim Dehari & Sefaja - 100% Live (2016)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet