Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Halili - Më Dëgjo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A kuptove më në fund se
S'mundemi bashk
Un ' jam un ' e ri je ti
Dhe ska dashuri

Ti e shpisë e un' i rrugës
Nuk ka kuptim, vajzë hastreti
E shkolluar , e unë jetim

Shoqet flasin të bërtasin
Që je me mu
Nuk kam pare, nuk kam kerr
Nuk jam shmeker

Je mësu.mësu me qokollada
me Hamburger, Un n'farmerka
I pëelyer jam ba kuller

REF;
Më dëgjo mos u mashtro
Gjeje tjetrin , që për ty mendon
Dhe mëso , se kjo Dashuri
S'na takon as mua as ty.

Ky tekst u dërgua nga GoniPublikimi: 28/02/2008


Bekim Halili - Më Dëgjo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Dëgjo".
3. Video është e këngës "Më Dëgjo", por nuk këndohet nga Bekim Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Halili:


Komente 0