Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Krejt I Ke Haram Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ja ku jam o shpirt para teje po qendroj gjersa tjeret po vallzojn un po lotoj.me fustan te bardh te veshur me gjithzemer duke qeshur sa e lumtur qe martohesh sonte je,para tjerve shum e ndershme per mu dole shum e rrejshme per ty jete e re fillon e per mu gjithcka mbaron.

ref.2x
(krejt i ke haram,krejt i ke haram ty zemer e shpirt un ti pata dhan , krejt i ke haram krejt i ke haram se ne dor kete jete un ta pata lan )


Ky tekst u dërgua nga Tizi @ Ceki

Bekim Kumanova - Krejt I Ke Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt I Ke Haram".
3. Video është e këngës "Krejt I Ke Haram", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0