Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Te Dua Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ref: Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Ku po te kam o shpirt
Thuaj veq nje fjal
Kush esht aj tjetri
Qe zemren ja ke fal

Ku te kam o shpirt
Tani me trego
Te lutem kthehu tash
Dhimbjen ma shero

Ref: Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Sa shum te besova
Me dole e pa bes
Tash jam i vetmuar
Ne enderr te pres

Sa shum te besova
Me dole e pa bes
Tash jam i vetmuar
Ne enderr te pres

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon

Te du Te du
Por ti nuk beson
Qpo digjet zemra ime
Veq ty te kerkon (2x)


Ky tekst u dërgua nga Toni Sweet


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bekim Kumanova - Te Dua Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua Te Dua", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0