Më mbaj mend (për 1 muaj)

Belistar - Tani E Di Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


yeaah Belistar ...

Tani e di se kush je ti
tani i di mendimet e tua
dua të shoh si m'ledhaton
dua ti ndjej puthjet e tua.
Vetëm unë e di se ti c'farë do
vetëm unë e di që ti më do
eja të lutem ti mos më ik
se të dua unë përgjithmonë
unë përgjithmonë
puthjen tënde e ndjej
eja të lutem ti mos më ik

2X Ref:Buzën që më puthe
ti shumë ndjeve për mua
të thash urime dhe ti më the të dua
unë i dij tash gjithë ndjenjat e tua
tash e di që je lindur për mua.

Të pres me padurim
që një ditë të më vish
të rrish një kohë të gjatë
dhe të kthehesh sërish
shpresoj që një ditë
do të jemi të lirë
të jemi të lumtur si c'do të rinjë.
Vetëm unë e di se ti c'farë do
vetëm unë e di se ti më do
eja të lutem unë përsëri
se të dua unë përgjithmonë
unë përgjithmonë
puthjen tënde e ndjej
eja të lutem ti mos më le

2X Ref:Buzën që më puthe
ti shumë ndjeve për mua
të thash urime dhe ti më the të dua
unë i dij tash gjithë ndjenjat e tua
tash e di që je lindur për mua.


Ky tekst u dërgua nga Lind BerishaBelistar
Publikimi: 06/07/2009


Belistar - Tani E Di
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tani E Di".
3. Video është e këngës "Tani E Di", por nuk këndohet nga Belistar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Belistar:


Komente 0