Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beqir Sula

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Beqir Sula është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 1 Gusht 2020, Beqir Sula publikon videoklipin "Kolazh Popullor 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Haziz Bitri

Fiqiri Sula

Spartak Ramazani

Dritan Mustafaj

Vazi Bajrami

Bardhul Peqini

Flori Demarku

Mikel Keci

Florenc Meta

Azem Plaku

Tags: Beqir Sula


Komente mbi këtë artist