Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besart Zhuja - Cmenduri Pa Fund  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

01/04/2009

2009-04-01T13:54:18+00:00Dashuria,qe ushqeja per ty
me beri te humbas mendjen,
ndjenja dhe frika se do te humbas
me beri te ndyshoj mendjen

Qmenduri pa fund
ashtu tingellonte perse vazhdoj te dua askush se kuptonte

Qmenduri pa fund
ashtu tingellonte perse vazhdoj te dua askush se kuptonte

reff:
Nje jete me ty ne vazhdimsi,
dhe bashk te jetojme kete qmenduri,athua mund te jete kjo arsyeshmeri,apo thjesht mekat qe mendoj per ty..

Dashuria,qe ushqeja per ty
me beri te humbas mendjen,
ndjenja dhe frika se do te humbas
me beri te ndyshoj mendjen

Qmenduri pa fund
ashtu tingellonte perse vazhdoj te dua askush se kuptonte

Qmenduri pa fund
ashtu tingellonte perse vazhdoj te dua askush se kuptonte


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet