Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi - Balade Lirie Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne burgje te renda
Ne zjarr ne gjak
Ne flak e hi
Ne kohe me stuhi

Ne krime e pushkatime
Ne lot e vajtime

Me gezim lind nje foshnje
Me afsh rinie
Me vegime vashe
Me urate nene

Perjete e perjetesi
Ti e shtrenjta liri

Ref...x2
Na erdhe si qumeshti i nenes
Na erdhe si buka e bardhe
Na erdhe ne gjirin e gjysheve
Na erdhe me lot gjak deshmoresh

Me gezim lind nje foshnje
Me afsh rinie
Me vegime vashe
Me urate nene

Perjete e perjetesi
Ti e shtrenjta liri

Ref...x2
Na erdhe si qumeshti i nenes
Na erdhe si buka e bardhe
Na erdhe ne gjirin e gjysheve
Na erdhe me lot gjak deshmoresh


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Besiana Mehmedi - Balade Lirie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balade Lirie".
3. Video është e këngës "Balade Lirie", por nuk këndohet nga Besiana Mehmedi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:


Komente 0