Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Tolaj - Vetem Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk e di qka ndodhi pse um le ti ne vetmi
Un du mu kon me ty edhe pse tash sje ktu ti
Pse um le ti ne vetmi se pa ty mu tash s'pom rrihet
Un te deshta vetem ty e kom thon kta para t'gjithve

Refreni

Ti e din une sa t'kom Dasht per ty un kom shum Mall
Zemren ty ta pata Fal shum te deshta more Djal
Tash mbeta un pa ty kujtimet i mbaj n'Dry
Shum te Deshta vetem ty te Deshta vetem ty

Reptura

Pot kujtoj me Lot en Sy shum po du mu kon me ty
Ti je shku e mo nuk kthehesh ti mu jo sma dite Vleren
Ku t'kujtohen fjalet e mija e kupton qka o Dashnia
Nuk osht leht dikon me humb se me Zemer t'ka Dashuru

Refreni

Ti e din une sa t'kom Dasht per ty un kom shum Mall
Zemren ty ta pata Fal shum te deshta more Djal
Tash mbeta un pa ty kujtimet i mbaj n'Dry
Shum te Deshta vetem ty te Deshta vetem ty


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/07/2016


Më Shumë Këngë Nga Besiana Tolaj:


Komente 0


Besiana Tolaj - Vetem Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty".
3. Video është e këngës "Vetem Ty", por nuk këndohet nga Besiana Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.