Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Limani - Ani Knon Bilbili Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ani knon bilbili
ani ne saraje
o sa m'ka marre malli
o me pi nje qaje

qite nga nje caj
me sheqer te bardh
hajde shoku im
mos u ban damaqar

ani k'non bilbili
ne maje te qeshis
ani ju rrit nera
o te zotit shpiseNuk kemi video për këtë këngë.
Besim Limani - Ani Knon Bilbili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ani Knon Bilbili".
3. Video është e këngës "Ani Knon Bilbili", por nuk këndohet nga Besim Limani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Limani:


Komente 0