Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

OO KUR E PASH OJJ NAN AT VAJZEN TE SHKOLLA (OO AT VAJZEN TE SHKOLLA)

2x(HER)
OO JA E MORA OJ NAN JAA DESH UU TRANOVAA (OO JA DESH U TRANOVA)

OO KUR E PASH OJ NAN AT VAJZEN QYTETE (OO AT VAJZEN QYTETE)

2x(HER)
OO JA E MORA OJJ NAN JA DESH ME LAN METEE ( OOO JA DESH ME LAN METE..)


Ky tekst u dërgua nga Vj0llca.d

Besim Morina - Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla".
3. Video është e këngës "Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0