Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Jetim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  29

1-Pse mu kjo jet,veq me lot po mshkon,pse kurr kta sy,nuk po me pushojn..nisem per nshkoll,jam ne klas te par,po kush mpercjell?!, se nanen se kam,nisem per nshkoll,jam ne klas te par,poo kush mpercjell!?, se nanen se kam...

2-Kur shkoj ne shkoll,shokt po i ndegjoj mu krejt mu ket dhurat nana ma ka fal,sa ikam lakmi,kur po i ndegjoj,ooo zooti i madh,pse jetimm un jam?!..

3-Kur kthehem nga shkolla,te gjith i takoj,syri kerkon nanen,qe t'a perqafoj,jam i uritur,po ndermend spo m'shkon,perqafimi i nanen shum po me mungon!...

4-Me shiqo ne sy dhe degjoj kto fjal dija vleren nanes,ajo sa te osht gjall,se di kur esht boll,shum ke me kerku,ajo ma nuk kthehet,ti ke me u pendu...


Ky tekst u dërgua nga Egzzonnna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Besim Morina - Jetim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetim".
3. Video është e këngës "Jetim", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 2