Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Ditelindja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


sme ka mbet asgje nga kjo dashuri vetem hija jote e fotografi aaa... ne fotografi .
Te shiqoj ne foto ne od me pikllim urime ditlindjaa ty o shpirtii imm ty o shpirti immm ..

ndoshta je penduuaaaar dhe don te ktheheesh praaap zemra imee shkretaaa digjet pak nga paaak digjet pak nga paaak.
e luz zotin moj qe te kesh shum faat urime ditlindjaa edhe pse sjamm praann edhe psee sjamm prann.

Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*Publikimi: 08/02/2014


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 0


Besim Morina - Ditelindja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditelindja".
3. Video është e këngës "Ditelindja", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.