Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besim Morina - Martesa Pa Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Sa Pa Fat Isha Pas Kan
Rrugt E Ndryshme Oo Shpirt Na Ndan
Ti Në Lindje Unë Nperendim
U Martum Oo Shpirti Im

Kemi Qik E Kemi Djal
Koht E vështira Na Kan Nda
Ti Ke Fmi E Un Kam Fmi
Kem Martes Pa Dashuri (2x)

Pas Kaq Vitesh Pa U Pa
Mpaska Marr Malli Met Pa
Rastësisht NKOSOV Të Takova
Parp Në Ty U Dashurova.

Si Tja Bëj As Vet Se Di?
Të Dy Na Tash Kemi Fmi
Ty Të Djeg Malli Për Mua
E Mu Zemra Më Ësht Përvluar (2x).

Ah GURBET, GURBET I Shkret
Ma Shkatrrove Mu Kët Jet
Ndit Më Të Bukra Të Rinis
Më Largove Prej Dashnis.

Më Le Vetëm Si Një Jetim
Ma Lëndove Shpirtin Tim
Ma Ke Nda Zemren Ndy Pjes
Jeta Ime Oo Jet E Zez (2x).

Ky tekst u dërgua nga Diana NurediniPublikimi: 13/07/2013


Më Shumë Këngë Nga Besim Morina:


Komente 1


Besim Morina - Martesa Pa Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Martesa Pa Dashuri".
3. Video është e këngës "Martesa Pa Dashuri", por nuk këndohet nga Besim Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.