Më mbaj mend (për 1 muaj)

Betim Alihajdari - Me Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me fal qe shum te kam dashuru
Me fal per ty qe kam lotu
Dhash gjithqka nga un
Ti kerkon me shum
Sa te kam dasht
kujt mos i thuj

Ref:
2x
Edhe sot te kam dasht
Edhe neser perseri
Do te jesh veq ti
E imja dashuri

Me fal qe shum te kam besu
Me fal qe krejt ti kam dhuru
Dhash gjithqka nga un
Ti kerkon me shum
Sa te kam dasht
Kujt mos i thuj

Ref:
Edhe sot te kam dasht
Edhe neser perseri
Do te jesh veq ti
E imja dashuri
Dashuri ...


Ky tekst u dërgua nga  tekst333

Betim Alihajdari - Me Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal".
3. Video është e këngës "Me Fal", por nuk këndohet nga Betim Alihajdari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Betim Alihajdari:


Komente 1