Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta I Provokon Maqedonasit Me ...

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[06-01-2015]
Po qëndron më Mavrovë të Maqedonisë së bashku me Vesa Luma. Përpos dashurisë që po e përjetojnë në natyrën e këtij vendi më të dashurën e tij, reperi Big Basta po e shfrytëzon mundësinë që t’u tregojë maqedonaseve se ky vend i takon shqiptarëve.

Ai ka bërë shqiponjën me duart e tij dhe brenda fotos të postuar në Instagram, Basta i ka ftuar që këtë gjë ta bëjnë edhe tjetër. Madje një provokim të tillë, ai e ka bërë edhe kur e ka shkruar vet fjalën provokim në gjuhën maqedonase ‘provokacja’.
 (Indeksonline)Komente 0