A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Basta - Terror  (Feat. 2po2)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/04/2010

2010-04-14T22:50:47

Featuring

2po2


BIG BASTA/REFREN 6X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY
BIG BASTA :
PREZENTOJ LUFTRA TECHNOLOGY , DISKO, SISKO, METALLOXHI, QENDRA VEMENDJES , QENDRA E MENDJES, SJAM I SIGURT SA I SIGUROJ, VENDET, VETEM TI , TI MI KE SHE ,EDHE PREKEN TI MIR QE S'NJEH , JAM PIS ENERGJI PER NJEREZIT , MER SIMPATIT , MERR SI MERR SI ,SA MENDOJ QE JAPI , KAPIM , PER ME TEPER , ME NDIHMONI , SE AS GJE S'ME BOHET VON PER LEK , ME SHKATRONI SE E KAM NJE TIRONE QE SJU LE , TIK TAK TIK TAK TIK TAK , PI PAK , MERR PAK , HAJDE PAK , UNE JU SJELL N'LAK HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY

2PO2: HAJDE LEVIZJET, 123 , LIROHU DHE NISJA E KCE , TIRONE MERRE ZANIN TEM HIDHESH E DRIDHESH E MA VON SHKON SEN , BBB BESNIK 1.000.000%, AUTENTIK , FUCKING , DOPING HIP HOP , STYLING ,SHOPPING NON STOP I QETE ASNIHERE NUK JAM ME STRES , KESHI , SE KAM KESH DERA SA TE VDES , NE NE NE KETE UNIVERS , NE NE NE NUK ZBRES , SHKEJQEJ , JAM NE MES TE TRURIT ME FAL , PUNOJ , VEPROJ N'PRISHTINE , LUFTOJ , PUNOJ E DIN.

BIG BASTA/REFREN 8X:
TERRORI BY BY BY BA BA BA BY


Lyrics submited by Muki Dhe Anida
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019