Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Basta - Summer Love (Feat. Anxhelo Koci)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

[angelo]

this is summer love baby
amaizing girl
oooh big city
This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do rrezojn...
This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do, zjarre qe do rrezojn.

[big basta]

Na presin plazhet for summer love
normal do dalim
ti qa pytje pom bon.
Kjo ngjyra jote si çokollate
mos mu bej serioze se skam ndermend mu tall
bikini dhe pirsing sa mire te rrin boj bese
mos t'folesh nje fjale t'vetme
ti ngjan si albaneze
qe ski we ski qe ka shpejtesin e larte
freski lady sexy
nuk kam pse sdi as not
tik tak dera kalon
ke nje jete qe do jetosh
dhe rinija positive ti e sheh qe po feston
mbushe aeroportin
mirsevini ne vendim tone
zgohuni krejtju qe ne dimer sbeni gjo
kip kap big basta
un quhem big basta
çunat me bejn me shej
se skam ti kena mrapa
pistoleta uji ndiz si stilolapsa
kjodite eshte normale
sa te afrohet nata
hey

[angelo]

This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do rrezojn...
This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do, zjarre qe do rrezojn.

[big basta]

na kena sow slow
me vite at temple
moj detin e kam ne dor
me pari e volleyball
paf paf fest
si shqiptar kena haber
nji po preket edhe prek now
super diskotek
n'hotel me kokteil
asgja nuk na mungon ne
gjakuzi ne det
qe neser trregosh kat ket
hena plot eshte per me
dhe vetem dhe vetem mos fle
duket si film vizatimor kur nese shkruhet i ke
i ve ne kah kriminel
kur vetem paqe dhe diell
kur ti me qesh
un ta ha-ha- haj krejt
qetesohu dhe ndeji valet
se do porosis freskin
dhe qe nga larg quhet summer love
ti e di

[angelo]

This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do rrezojn...
This is summer love
me ty un jam zemra ime mbi toke
sa here qe dielli perendon
dhe fishekzjarre qe do, zjarre qe do rrezojn.

Ky tekst u dërgua nga laerta d !!Featuring: Anxhelo Koci
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Big Basta:


Komente 2


Big Basta - Summer Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Love".
3. Video është e këngës "Summer Love", por nuk këndohet nga Big Basta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.