Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Enzo - Pare Pare  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/10/2019

2019-10-09T18:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pare Pare" kënduar nga Big Enzo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Enzo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eli-G - Pare Pare

REF. x2:
Pare pare pare po na vika era
Pare pare pare po na vika era
E kam dhipin e shtrenjt si porsche panamera
E kam dhipin e shtrenjt si porsche panamera

Pare pare pare po na vika era
Po vij, po vij me porsche panamera
Femnen e Eger e thirri pantera
Hitet njo nga njo po ju vijn te dera
Nani nani, Ktu po bohet nami
Rreje mamin, Babin edhe hajde tek ky djali
se na iki zari
n'mes t'qytetit tu pi bari
shit per asnjonin neve nuk po na ha lali
Pare, pare i gjujna si n'valle
nuk po na vjen marre kur i djegi si cigare
ato qe menojn qe e kom menjen e modhe
T'modh e kom xhepin une, ju paloj si pare

REF. x2:
Pare pare pare po na vika era
Pare pare pare po na vika era
E kam dhipin e shtrenjt si porsche panamera
E kam dhipin e shtrenjt si porsche panamera

Capital T - Pare Pare

REF.:
Porositni 100 shisha,krejt me drita kalle kalle,
Pe shoh femnen mat mir po vjen te un kadal kadale
Jena shum dhipa t'nones kjo po shihet ashiqare
Jena Bala kena dal me kallxu qe kena pare pare pare
Kena shum pare pare pare,
Kena shum pare pare pare
Kena shum pare pare pare

Kjo so fake shit po o gang shit me 31 kusheri
Tu hi n'club bitch
I run shit 31-bala Vip Bitch
Seksioni osht i joni met njofshum jena hi bitch
Kmisha Versace.. Zogza m'thirr babi
Se un ja jepi Ajo i ka ment veq te xhepi
100 Shampanja n'club veq une ja qeli
Kusha jem qaj qeli Loqkat krejt ti mjeli
Jasht po na pret kerri,x6 osht modeli
Q7 osht ky tjetri me fellne ngjyr djelli
Shahirat nbooze e lshoj zonin n'kup t'qiellit
Gumat krejt i rrjepi edhe pse jon t'PIRELLI-t
Tu bo kruga ton diten deri tum sheh krejt sherri

REF.:
Porositni 100 shisha,krejt me drita kalle kalle
Pe shoh femnen mat mir po vjen te un kadal kadale
Jena shum dhipa t'nanes kjo po shihet ashiqare
Jena Bala kena dal me kallzu qe kena pare pare pare
Kena shum pare pare pare
Kena shum pare pare pare
Kena shum pare pare pare

E bojna jeten si n'dubai oh my oh my
Krejt po vesin kush o qaj oh my oh my
N'club po pin qaj oh my oh my
Krejt po vesin kush o qaj n'club po pin qaj..
N'dor osht rolexi, mirmengjesi
Krejt kto goca n'ren po presin
E kom shit audin tash pe pres mercedesin
Iphone 6+ 7+ S se spe di mir modelin
Nuk e shes nese t'vesin ( po de gold osht )
Katunin e kom t'vogel po shum i madh o shehri
Ktu ki turlifar njeri veq mu nal mi kqyr seri
Po dal per kafe jom apet vet i 30-ti
Kmishat krejt me lula si mu kon tu shku n'deti

REF.:
Porositni 100 shisha,krejt me drita kalle kalle
Pe shoh femnen mat mir po vjen te un kadal kadale
Jena shum dhipa t'nanes kjo po shihet ashiqare
Jena bala kena dal me kallzu qe kena pare pare pare
Kena shum pare pare pare
Kena shum pare pare pare
Kena shum pare pare pare

Presioni - Pare Pare

Presioni
.....................................................
Njerzimi per lek sod ska marre
Njerzt bojn qmos per pare
Jon shoq edhe kshyrin veq qysh met hi
Hakerat veq kshyrin me bo pare
Kejt po luftojn me bo pare
Kejt po munohen per pare
Kejt po menojn shum nalt me mrri
Por etja per pare ska kufi
.....................................................

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Big Enzo:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet