Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Tipp - Te Dua (Feat. Fatoni G & R'meni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo
ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo
ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo

bota nuk sillet fryma em nalet kur e di qe ti pom perqafon mi fal buzet e tua e pom thua qe ti shum em don flokt e zeza syt e zi zemren e madhe plot dashni ma mir po du me vdek zanin tan mos me ni shpirtin tem veq ne syt e tu e gjej kallxama venin ku po don me kcy e une me ty po kcej ti je sikur han per mu ti je sikur tok qe nuk munem me lan me beso veq ty te du edhe pse ti nuk beson une shpresat nuk i nala nuk do te derzohem se zemren teme ty ta fala gjdo nat ne endrrat e mija te kerkoj une to qohem ne mengjes dhe per ty mendoj

ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo
ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo

buzet po dridhen shiju snalet nje pik loti po pikon ti sme beson ma mir te shtrihem dhe dua te vdes mbi prehrin ton shikom ne sy me perqafo ma merr shpirtin qe uron se skam nevoj qe per asgje se per ty ket bot e le ti je ajo qe me don gjeja ma e shtrejt per mu ti je si engjull qe me mbron kur ne ket jet mos me harru te kerkoj un bertas kur sjam me ty zemra me plas i kujtoj buzet e tua ne qdo qas e per gjdo rast mos me le mos me lesho jam i humbur ne erresir duren fort ti ma shtrengo me duket jeta egersir nje nat pa ty si pa sy veq ne enderr po te pres por prap po zbardh drita pa ty edhe ne ket mengjes


ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo
ty te dua veq ty te dua te lutem me beso hape zemren me kupto eja te lutem me perqafo


Ky tekst u dërgua nga krasniqiBig Tipp
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/01/2011


Big Tipp - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Big Tipp.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Tipp:


Komente 0