Big Wolf

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  259
  • Emri i Vërtetë:
  • Rafet Shala
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Big Wolf është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Producenti i mirënjohur Rafet Shala si e njohin të Gjithë BiG WoLF a.K.a PsyChoPaTh është rritur në Prizren. Prejardhjen e ka prej fshatit Zaqisht Komuna Rahovecit. WoLFi ka filluar me muziken RAP qysh prej vitit 1998. Në vitin 2000 ka filluar te miret me texte, kurse këngen e parë e bëri në vitin 2001. Pra prej vitit 2001 deri tani wolfi ka afersisht ose mbi 390 këngë, përposs do këngë që janë zhdukur prej arkivit. WoLFi Përkujdeset vet për B...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Bonsaton

Lider i labelit

AU Records

Vëllai i

Baci's

Shto profile

zyrtare
Këngët:

» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Lil' Liri

Memli Krasniqi

Real 1

Barooti

Agon Amiga

Xhero

Alidema

Real Mc

Don Pizhi

Mc Qoppa


Tags: Big Wolf, Big Wolf Aka Psychopath, Rafet Shala

Krijo Një Kartolinë