A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bijt E Sefes - Bajram Begu E Hasan Prishtina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

23/06/2014

2014-06-23T08:22:14

Këngë e Albumit:

Kenge Atdhetare Vol.1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bajram Begu E Hasan Prishtina" kënduar nga Bijt E Sefes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bijt E Sefes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018