Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Jack A.K.A Ori

Black Jack A.k.a Ori - Wow Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


It amazes me
How I can see
That there is still so much more
After all this time
It's not hard to find
Why I adore you
Your smile, your heart, my friend
You make me all that I am

WOW

[Chorus]
If you can tell me how
I could love you more than I do now
I will
And I know without a doubt
I will give you all I have to give
As long as I live
I will

WOW

As the years go by
I know that I
Will never leave your side
You're the world to me
And I'll always be
Right here for you
Until the last breath I take
I'm yours, for the rest of my days

[Chorus]
I can't imagine how
I would be now
Without you here with me

[Solo]
[Chorus]
I will give you all I have to give
For as long as I live
I will

Ky tekst u dërgua nga Orion Krasniqi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 09/02/2015


Black Jack A.k.a Ori - Wow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wow".
3. Video është e këngës "Wow", por nuk këndohet nga Black Jack A.k.a Ori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Black Jack A.K.A Ori:


Komente 0