Më mbaj mend (për 1 muaj)

Black Stone - Durt Nalt (Feat. Master-Virus)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hy n'club Avash e jo me vrap
Femrat turren me shpejtesi me na kap
Edhe te ftumin po hyn pak e nga pak
Ske nevoj me na hy n'hak jena t'vertet deri n'gjak
Femnat kan fillu tu ba si miss
Se gjanat e rana kan fillu me u kriss
Rri mir per sherr mos jep shkak
Jena mir kshu pra mos e zgjat
Nigjoje si bahet hiti,shikoje si ban bitti
Kape ket emer te madh Lezha Rap City
Kto 3 fjal n'zemer ti niti
Le t'hyn vit mas viti
Hajde marrshalla sa keke ba
Hajde se je tamam per na
Mos u meno 2 her qa do me ba
Se ktu ka rrep rruge e shpirtin ta ha

Ref 4x:Nese e do ket gja krejt durt nalt
Kur atmosfera nxehet krejt durt nalt

Brram brram po hy n'ritem
Hiq pa ta permen politiken
Me muziken teme n'vesh tan n'gjitem
Me ket skem rrepi dita dites po ngjitem
Tash dhe un kam fillu te perflitem
Se po t'vjen prap aj tipi qe n'sken e ke pa
se po t'vjen prap aj tipi qe din dhe me t'sha
Me t'sha e me t'ba me qa
Kshu si sillesh ti smunesh kurr me m'gja
Skam nevoj me te than se jam 2pac
Mjafton se un e kam rrepin n'gjakm,
Tboj t'ri dhe me qen plak
Se jam msu atmosferes tu i dhan flak
Ska gja qe ma ndryshon mendjen ne ket bot
Se cdo sen si e bi e bi vec hot
Skam arrit me pare e me vot
Kam arrit me djers e tu derdh lot

Ref 4x:Nese e do ket gja krejt durt nalt
Kur atmosfera nxehet krejt durt nalt


Ky tekst u dërgua nga Dibranos


Nuk kemi video për këtë këngë.


Black Stone
Featuring: Master-Virus
Publikimi: 10/12/2009


Black Stone - Durt Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Durt Nalt".
3. Video është e këngës "Durt Nalt", por nuk këndohet nga Black Stone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0