A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Blake
  • Age:
  • 23
  • Birthday:
  • 27 May 1996
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  158
Music genres: Hip-Hop

Blake is a popular singer. Emri i tij i vertetë është Armir dhe u bë i njohur fale bashkepunimit me Eni Koçin. Ai është pjesë e produksionit Black Fish.

Më datë 5 Tetor 2015, Blake publikon videoklipin "Mvp".

Më datë 29 Korrik 2016, Blake publikon videoklipin "Real".

Më datë 10 Nëntor 2016, Blake publikon videoklipin "Kceni".

Më datë 27 Qershor 2017, Eni Koçi publikon videoklipin "Hold Up", në bashkëpunim me Blake.

Më datë 3 Korrik 2017, Genc Prelvukaj publikon videoklipin "Hello", në bashkëpunim me Blake. Muzika e këngës u punua nga Genc Prelvukaj (Gentz), teksti u shkrua nga Genc Prelvukaj (Gentz), Blake, ndërsa për orkestrimin u kujdes Genc Prelvukaj (Gentz).

Më datë 4 Nëntor 2017, Blake publikon videoklipin "Gasoline". Muzika e këngës u punua nga Blake, Bergin Demaj, teksti u shkrua nga vetë Blake, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment.

Më datë 28 Janar 2018, Blake publikon videoklipin "Per Pak". Muzika e këngës u punua nga vetë Blake, teksti u shkrua nga vetë Blake, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment.

Më datë 9 Qershor 2018, Blake publikon videoklipin "Malli". Teksti u shkrua nga vetë Blake. Për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj.

Më datë 22 Shtator 2018, Blake publikon videoklipin "Trendafil".

Më datë 15 Dhjetor 2018, Blake publikon videoklipin "Kta E Din".

Më datë 25 Maj 2019, Blake publikon videoklipin "Nikotina". Producenti Rzon qëndron prapa kësaj kënge, tekstin e të cilës e ka shkruar vet këngëtari. Për miksimin dhe masterizimin është kujdesur Bergin Demaj dhe Nome Entertainment. Xhirimi i videoklipit është bërë nën drejtimin e regjisorit Valon Aziri, derisa publikimin e ka bërë AVD Digital.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Black Fish Entertainment

(Current label)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019