Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Hatija

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Bledi Hatija është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 18 Nëntor 2020, Bledi Hatija publikon videoklipin "Zemrat Na Gezojn", në bashkëpunim me Floriald Cercizin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Merko

Ardit Brami

Klodjan Meçka

Klajdjan Torra

Idajet Hysa

Ardit Vranozi

Fredi Gjishti

Pandeli Tocka

Kujtim Beqaj

Saimir Menkaj

Tags: Bledi Hatija, Blendi Hatija


Komente mbi këtë artist