A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Në "Shtrat” Me Shtatë Persona


Not Yet Rated

[12-02-2016]
Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet nën shoqërinë e 7 djemve.

Ajo ishte e vendosur në një shtrat e ndërsa djemtë rreth saj janë balerinë të cilët e shoqërojnë Bleonën në performancën e saj.

Së fundmi Bleona ndodhet në Itali pasi po aludohet se ajo mund të jetë pjesë e festivalit të "Sanremo 2016".

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019