A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Bleona Akuzon Rihanën Për Kopjim


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  2
[18-02-2016]
Këngëtarja Bleona Qereti po vazhdon të shkaktojë trazira në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka thumbuar disa nga artistet e njohura ndërkombëtare sa kanë kopjuar stilin e saj në disa foto dhe evenimente të ndryshme.

Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet një krahasim mes një fotoje të saj të realizuar në vitin 2015 dhe një tjetër të Rihanës të realizuar së fundmi.

Në fakt veshja e Rihanës në foto ne realizuar këto ditë duket identike me atë të Bleonës por nuk mund të jetë e inspiruar nga Bleona, ndërkohë këngëtarja shqiptare që po mundohet të depërtojë thellë në Amerikë ka akuzuar edhe Britney Spears për kopjim ndaj saj. (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019