A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Një Tjetër Foto Nudo Nga Bleona


Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  9
[20-02-2016]
Këngëtarja Bleona Qereti ka pozuar disa herë nudo dhe në fakt fotot e saj i kanë sjellë mjaft përfitime. Bleona gjithashtu me fotot të tilla ka qenë disa herë edhe pjesë e revistave.

Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto nudo të cilën kishte kohë që e kishte realizuar tek fotografi Artan Humolli.

Fotoja është realizuar gjatë kohë kur Bleona ishte pjesë e jurisë së X Factor.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019