A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 15-04-2016
  Me të hyrë në studion e Zonës së Lirë, Bleona Qerreti ka marrë puthje në buzë tri herë radhazi nga moderatori Arjan Çani. “Po Bleonën e putha në buzë, e putha si ta kisha vajzën time”, ka thënë Çani. “E di që më do”, i është përgjigjur Bleona Çanit Gjatë intervistës së saj në Zonë e Lirë Bleona ka ndarë edhe disa moemente nga fëmijëria e saj. Babai i saj ka qenë nënkryetar dege në Korçë dhe nëna e saj mësuese. Në Korçë ajo kishte kaluar një fëmijëri të gëzuar me telefon dhe shofer në shtëpi. Më pas në vitin 1988 ata u transferuan...

 • 02-04-2016
  Këngëtarja, Bleona Qerreti, e cila së fundmi më shumë jeton në Tiranë sesa në Amerikë, nuk lë pa shijuar as jetën e natës në kryeqytet, ku dhe herë pas herës publikon foto me miqtë e saj në rrjetet sociale. Por në një foto të publikuar me këngëtarin Noizy, ajo na tregon edhe një sekret. Ajo i është bashkuar grupit të reperit shqiptar, ku pjesë e OTR është dhe këngëtarja tjetër seksi, Çiljeta Çilaga. “Që nga ky moment dhe unë jam një OTR”, shkruan Bleona në foton me këngëtarin Noizy....

 • 30-03-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti është mjaft e angazhuar së fundmi në Shqipëri. Aktualisht ajo është pjesë e panelit gjykues të "Your Face Sound Familiar", një program i ri i sjellur së fundmi në Shqipëri nga kompania "Endemol". 112/112907 Bleona sot ka uruar për në mënyrë speciale dikë të vecantë. Bëhet fjalë për Johnny-n, qenin e saj. “Urime ditëlindja për qenin më përrallor në botë# dashuria e jetës sime# Është një ditë speciale për në”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e foto....
 • 10-03-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti po vazhdon të jetë shumë e angazhuar me karrierën e saj të cilën po e zhvillon jasht vendit. Së fundmi ajo ka qenë e ftuar nderi në Kampionatin Botēror të SHAH-ut dhe këtë gjë e ka bërë të ditur oërmes rrjeteve të saj sociale ku ka publikuat edhe një foto krah presidentit të Armenisë. “Shumë e nderuar të jem amabasadore nderi e botërorit të SHAH-ut! Ju dëshiroj fat të gjithë kandidatëve! Falemderit për ftesën”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos....

 • 20-02-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti ka pozuar disa herë nudo dhe në fakt fotot e saj i kanë sjellë mjaft përfitime. Bleona gjithashtu me fotot të tilla ka qenë disa herë edhe pjesë e revistave. Së fundmi ajo ka publikuar një tjetër foto nudo të cilën kishte kohë që e kishte realizuar tek fotografi Artan Humolli. Fotoja është realizuar gjatë kohë kur Bleona ishte pjesë e jurisë së X Factor....

 • 18-02-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti po vazhdon të shkaktojë trazira në rrjetet e saj sociale. Së fundmi ajo ka thumbuar disa nga artistet e njohura ndërkombëtare sa kanë kopjuar stilin e saj në disa foto dhe evenimente të ndryshme. Në rrjetin e saj social në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet një krahasim mes një fotoje të saj të realizuar në vitin 2015 dhe një tjetër të Rihanës të realizuar së fundmi. Në fakt veshja e Rihanës në foto ne realizuar këto ditë duket identike me atë të Bleonës por nuk mund të jetë e inspiruar nga Bleo...

 • 12-02-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet nën shoqërinë e 7 djemve. Ajo ishte e vendosur në një shtrat e ndërsa djemtë rreth saj janë balerinë të cilët e shoqërojnë Bleonën në performancën e saj. Së fundmi Bleona ndodhet në Itali pasi po aludohet se ajo mund të jetë pjesë e festivalit të "Sanremo 2016". ...
 • 08-02-2016
  Bleona Qereti së fundmi ndodhet në Indonezi ku është angazhuar me një rol filmik, pasi mendon të zhvillojë karrierën e saj edhe si aktore. Aktualisht ajo është duke qëndruar në Jakarta për të realizuar skenat e reja të filmit. Por këngëtarja tregon se atje i ka ndodhur edhe diçka tjetër e çuditshme pasi banorët e asaj zone të cilët kanë lidhur miqësi me Bleonën po e quajnë atë Angelina Jolie....
 • 02-02-2016
  Një nga revistat e njohura amerikane "Forbes" i ka kushtuar një artikull sot këngëtares shqiptare Bleona Qereti për arritjet dhe suksesin e saj në Amerikë. Në artikull citohet se Bleona ka arritur çdo gjë me forcat e veta dhe se po bën të pamundurën që të depërtojë në Amerikë. Më tutje në artikullin e “Forbes” thuhet se, “Bleona, që ka realizuar tetë albume, për të cilët ka thënë se ka shitur rreth 1.5 milion kopje, ka fituar disa çmime të rëndësishme muzikore gjatë karrierës së saj, ndërsa është paraqitur edhe në ballinat e mbi...

 • 24-01-2016
  U bë temë në media ditë më parë fotoja që Bleona hodhi në "Instagram" ku shihej duke u përqafuar me ish bashkshortin e saj Ganin, gjë që shtynë mediat të aludojnë se ata mbase mund të jenë në një "comeback". Por gjithçka hidhet posht nga Bleona, pasi ajo nëpërmes një interviste për "Bluetooth" ka mohuar kategorikisht një gjë të tillë. Ajo madje ka kritikuar ashpër mediat se pse meret aq seriozisht një foto e tillë kur ajo ka të drejtë të publikojë në Instagramin e saj foto nga momentet e saj të bukura ndër vite. “Pse nuk kam të drejtë të nxjerr memoriet e jetës time në Instagramin tim?! Marrëdhënia jonë tashmë është e një nive...
 • 18-01-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti ka befasuar të gjtithë opinionin shqiptar me një nga fotot e publikuara së fundmi. Gjatë vitit 2014 ajo u nda nga ish bashkshorti i saj Gani, për të cilin thoshte se ruan respekt të veçantë dhe se janë ndarë miqësisht. Por në foton e publikuar së fundmi Bleona shihet duke i dhënë një përqafim mjaft të madh atij. Shumë fansa kanë komentuar se mos çifti janë rikthyer së bashku, edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka deklaruar deri më tani asgjë. Nuk i dihet mbase fotja është realizuar para disa viteve dhe Bleona thjesht ka qenë nostalgjike....
 • 17-01-2016
  Është bërë zhurmë jashtzakonisht e madhe në media oferta e Mjekut të njohur Dalipi, i cili i ka propozuar martesë këngëtares Bleona Qereti. Ndonëse fillimisht mund të merrej si budallallik por gjërat shkuan deri aty sa edhe shkëmbyen telefonata mes vete. Për "Panorama" mjeku ka rrëfyer se çfarë i ka thënë Bleona pasi e ka marrë në telefon. “Në fakt nuk e prisja, dhe me të vërtetë lutjet e mia u plotësuan. Isha me bashkëshorten në shtëpi kur Bleona më telefonoi, dhe e gjithë biseda u bë në sy të saj”, thotë ai. Më tej shton “Bleona më tha se ende është e lënduar nga ndarja me ish-burrin, Ganiun dhe nuk është gati për një lid...
 • 14-01-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti ka treguar edhe më parë se gjithmonë ka pasur një fëmijëri shumë të lumtur, madje dëshira e saj për të kënduar ka qenë që e vogël. Në një foto që ajo ka postuar sot në Instagram, Bleona ka rikujtuar fëmijërinë e saj kur është fotografuar afër Pali Miskës, ish-anëtar i ish-byrosë politike. Me ç'kuptojmë familja e Bleonës ka qenë gjithnjë me reputacion në Shqipëri....

 • 11-01-2016
  Këngëtarja Bleona Qereti po bëhet gati për të shkuar në Las Vegas, e ndërsa kaq lajmërimin për të shkuar atje e ka bërë në një mënyrë shumë interesante. Ajo ka qenë duke u relaksuar në një vaskë plot me shkumë e ndërsa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “Cili është nënshkrimi i juaj? Dollar!!, Vegas ja ku po vi”, ka shkruar Bleona e cila çdo ditë është shumë aktive në rrjetet sociale....

 • 08-01-2016
  Fotot e saj provokative nuk kanë të ndalur, Bleona Qereti vazhdon të jetë më e komentuara thuajse në rrjetet sociale dhe shkas për këtë janë foto që posdton me mbishkrime herë pas here thumbuese për dikës. E së fundmi ajo ka postuar një foto shumë interesante dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar: “Më vjen keq që kemi luftuar. E urreja kur ti ishe gabim”, që me siguri duhet të kenë qenë vargjet e preferuara të saj për momentin. ...

 • 29-12-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar së fundmi në rrjetet e saj sociale disa fotografi ku shihet majft provokuese. Ajo kishte veshur një bluzë me të cilën zbulonte më shumë se ç'duhej nga gjoksi i saj. Mësohet se së fundmi këngëtarja është kthyer në Tiranë për të performuar në natën e Vitit të ri më 31 shjetor....
 • 01-12-2015
  Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Bleona Qereti është në kërkim të famës. Në mënyre që ajo të ketë vëmendjen e publikut, është në gjendje të bëjë thuajse cdo gjë. Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka postuar një foto teksa shihet se është në një seancë mesazhimi për të pasmet e saj, shkruan Indeksonline....
 • 20-11-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti që pas ndarjes së saj me Ganin ka qenë në syrin e medias vetëm për projektet & karrierën e saj muzikore, jo për jetën e saj private. Megjithatë ajo prapë se prapë është beqare dhe ende është në kërkim. Në rrjetin e saj social në Instagram Bleona ka postuar një thënie dejtuar dikujt... “Dua ta di nëse më do”, është mbishkrimi që Bleona ka postuar....

 • 16-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, si dhe modelja e famshme, Angela Martini, duket të kenë një miqësi të fortë mes vete. Derisa, të dyja janë mëse aktive në skenë, nganjëherë mendojnë edhe se sit ë dëfrehen, shkruan Indeksonline. Në llogarinë e Qeretit në Instagram, shihen disa foto seksi të dyshes në fjalë.....

 • 11-11-2015
  Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, me anë të një statusi në llogarinë e saj në Facebook, ka dhënë një sqarim për të gjithë ata që e kanë kritikuar kohën e fundit. “merruni me nenat e motrat tuaja qe I keni duke " punuar" fort nate e dite neper klube e gjirize e qe e bejne ‪#‎abort‬ 3 here ne vit !!!! Apo me " te fejuarat e nuset" tuaja qe I keni neper ‪#‎Begjike‬ e "Londer!!!! “, ka shkruar ajo mes tjerash, transmeton Indeksonline. Më poshtë mund të shihni shkrimin e plotë të këngëtares: SQARIM per gjithe " fansat fallco" ‪#‎injorante‬ me accounte ‪#‎private‬ qe i "japin llapes lart e poshte" neper rrjetet sociale: Shumic...
 • 08-11-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti duket se pas lansimit të single-it të saj të parë në Amerikë "Take you over" i cili bëri shumë zhurmë, aktualisht nuk është se jemi duke e parë edhe aq aktive. Megjithatë ajo është pothuajse gati çdo ditë online në rrjetet e saj sociale. Së fundmi në llogarinë e saj "imbleona" në Instagram ajo ka postuar një foto ku shihet tejet provokuese. Në foto Bleona shfaqet mjaft seksi duke nxjerrë në pah gjoksin dhe kofshët e saj. 146/146959 ...

 • 05-11-2015
  Këngëtarja nga Shqipëria, Bleona Qereti e cila tash e disa vite jeton n Amerikë vazhdon t tërheq vëmendjen e t tjerëve me paraqitjet e saj. Ajo ka postuar nj fotografi n Instagram ku shihet hipur mbi një veturë tejet luksoze me ngjyr t arit dhe poshtë tek tabelat në vend të numrave shkruan “AL: Bleonaire”. Përmes kësaj fotografie këngëtarja siç duket ka dashur ta shpreh gëzimin që kënga e saj “Take you over” e cila nuk ishte aktive n Kosovë është rregulluar. “Disa #Bleoanires ne kosove me thone video " take you over " nuk esh...

 • 23-10-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti ndonëse nuk ka nxjerrë ndonjë këngë të re në shqip për shkak të impenjimeve të këngëved në gjuhë angleze, pasi ajo pretendon të bëhet një nga emrat e afirmuar në Amerikë. Por prap se prap ajo shquhet dhe mbahet mend nga populli shqiptar për hitet e saj ndër vite. "Mandarina" është një ndër këngët më të njohura të saj në bashkpunim me Genc Prelvukaj & Hekuran Krasniqin. Nostalgjia e kësaj kënge ka bërë që sot Bleona të postojë në rrjetin e saj social në Instagram një video ku shihet një pjesë e këngës. ...

 • 22-10-2015
  Bleona Qereti mesa duket e ka vendosur me doemos t’i futet tregut të Hollywoodit. Ajo së fundmi ka lansuar “Take you over” të cilën edhe është duke e prezantuar nëpër mediat e huaja. Ndërsa që ka realizuar edhe disa fotografi në të cilat është shfaqur pothuajse e zhveshur, raporton Indeksonline. Kjo e fundit e publikuar nga këngëtarja ka lënë pa fjalë shumë ndjekës. Ajo është shfaqur komplet e zhveshur në pjesën e poshtme të trupit ndërsa ka vendosur vetëm një trëndafil....
 • 20-10-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti, suksesi i së cilës tashmë ëashtë argmunetuar edhe në tregun amerikan, para disa javësh ka bërë bujë me publikimin e videoklipit të saj të parë në gjuhën angleze "Take you Over". Pas plasimit të këtij videoklipi, Bleona ka marrë shumë oferta për intervista në televisione dhe për të qenë pjesë e revistave të ndryshme. Para një muaji ajo ka realizuar një intervistë për një emision në Rusi, e ndërsa sot nëpërmes rrjetit të saj social në Facebook ka treguar se çfarë gjuhe është munduar të flasë. “@okmagazine #russia I say: 'ya lyublyu tebya'!! @amazing_marina is #teaching me #Russian #language”, duke na...
 • 16-10-2015
  Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po vazhdon suksesin e saj në Amerikë, përveq angazhimeve në emisione të ndryshme, së fundmi ajo ka pasur një ngirtje mjaft të madhe në karrierë pasi së fundmi ajo ka qenë e ftuar nga revista e famshme botërore "PlayBoy". Bleona ka pozuar për këtë revistë, ku ka realizuar disa fotografi në të cilat shfaqet mjaft seksi. Këto fotografi janë postuar në rrjetin social Instagram të Bleonës, dhe mund ti shikoni më poshtë: 146/146454 146/146452 146/146453 ...

 • 15-10-2015
  Këngëtarja dhe gazetarja të cilat përpara pak javësh u vunë në qendër të skandalit për shkak të sherrit banal mediatik, duket se kanë rënë dakord të paktën në një pikë: sensibilizimi në muajin kundër kancerit të gjirit, duke përdorur të njëjtën shprehje. Në fillim të tetorit ishte Iva ajo që shpërndau një mesazh që tingëlloi gjithashtu thumbues, për femrat që ekspozojnë gjoksin në IG, në vend që të shkojnë të kontrollohen nëse e kanë atë të shëndetshëm. Ndërsa sot, Bleona Qereti ka thënë të njëjtat fjalë, por natyrisht duke e shoqëruar mesazhin e saj sensibilizues, me një nudo artistike....
 • 14-10-2015
  Këngëtarja seksi nga Shqipëria, Bleona Qereti, ka shpërnadarë një foto të sajën në Facebook. “Një divë e vërtetë nuk pushon kurrë”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos, transmeton Indeksonline. Bleona, e ka quajtur vetën divë, por gjithashtu edhe e ka lavdëruar vetën, pasiqë e ka ritheksuar se nuk dinë të pushojë kurrë....
 • 11-10-2015
  Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka uruar kombëtaren shqiptare për fitoren ndaj Armenisë, dhe kualifikimit të Shqipërisë në Kampionatin Evropian, “Francë 2016”, shkruan Indeksonline. “Urime Shqipëri, urime djemve ‪#‎kuqEzi‬ Jemi ‪#‎krenare‬ per ju...‪#‎PërparaDrejtFrancës‬ ‪#‎UneBesoj‬ “, ka shkruar ajo....

 • 11-10-2015
  Këngëtarja Bleona Qereti javë më parë u bë temë në media për shkak të një propozimi për martesë që kishte marrë nga Dalip Gjoka, ky i fundit një doktor nga Burreli. Sipas disa mediave në Shqipëri raportohet se Dalip Gjoka ka përfunduar në Psikiatri dhe është sjellë menjëherë nga Burreli në Tiranë pas keqësimit të gjendjes së tij. Mesa duket ai nuk e ka mundur ta përballojë refuzimin e Bleonës si dhe fyerjen në opinion publik, ndaj dhe ka përfunduar me pasoja....

Pages:
1
>
>>

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019