A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bleonard Metalia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Has 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Bleonard Metalia është një shkrimtar i vogël. Jeton ne Tiranë, Shqiperi, por është nga Hasi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Arsen Kurtashi

Florjan Curri

Markelino Harizaj

Kristi Goxha

Eljo Canka

Ideal Sefa

Olti Dedinca

Albrim Isufi

Rilind

Enis Haziri


Tags: Bleonard Metalia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019