Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerim Hajra & Faruku - Jetim Jam Pa Babe Dhe Nene Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jetim jam
pa nan e bab 2x

prinderit mkan vdekur
mkan lan vetem
jetoj nvetmi
kam pa te zit
jetoj nvetmi kam
pa te zit 2x

Shetis rrugv
per qdo dit 2x

me shikojn me lot ne sy
se jam rritur
un jetim
se jam rritur un jetim 2x


Ky tekst u dërgua nga SAJO BAND

Blerim Hajra & Faruku - Jetim Jam Pa Babe Dhe Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetim Jam Pa Babe Dhe Nene".
3. Video është e këngës "Jetim Jam Pa Babe Dhe Nene", por nuk këndohet nga Blerim Hajra & Faruku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerim Hajra:


Komente 0