Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Osaj - I Mbylli Syt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

do mundohem ta kuptoj historin ton ,
por mendoj se tashme bejbi eshte von,
dua te flej ne endrra te qeta un te shkoj ,
dua te flej e zerin tend nuk ta degjoj ,

dua qe ,kur mengjesi vjen,
te kam pran, dora jote t'm perkedhel
me mungon sa shum ne ket jet
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
jeejje blerina jjeej ëëë mikeradaaaa

i mbylli syt per nje qast dhe ty te ndjej
kot imagjinoje e di qe me nuk jemi
largimi yt mi humbi shpresat per ne dy
sa vshtir qenka te jem pa tyyyyy
mos mendo se ajo te do
je gabim nese nuk me beson
un te dua bejbi pergjithmon

Refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa vshtir ne vetmi ,
malli mua me mbyti per ty
prekjen tende e kerkooooon
nuk te kam me, as ti nuk me ki
me humbi mua, e vetmja dashuri iiiiiiiiiiiiiiiiiiii

refren;
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir
sa keq pa ty sa shtir ne vetmi ,aahuuuuu
koha nuk kalon zeri yt me mungon
dua pran te kam gjumi bashk te na ze (te na ze)
vetem ti me ben mua te ndjehem mir sa keq pa ty sa vshtir ne vetmiiiiiiii.


Ky tekst u dërgua nga ChechaBlerina Osaj
Publikimi: 27/05/2007
Festivali: Top Fest 4


Blerina Osaj - I Mbylli Syt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Mbylli Syt".
3. Video është e këngës "I Mbylli Syt", por nuk këndohet nga Blerina Osaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerina Osaj:


Komente 0