Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blerona Bytyqi - Dashnije Vjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnije Vjeter".
3. Video është e këngës "Dashnije Vjeter", por nuk këndohet nga Blerona Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blerona Bytyqi - Dashnije Vjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

07/10/2019

2019-10-07T17:59:01+00:00Edhe sod jam sikur dje
A nga ti cka ka të re
a je gjall o shpirti im
që spo del mo në takim
që sa koh nuk të kam pa
për këtë fajin kush e ka

Ref:Moj dashnie vjetër
sdi si met harru
si sod edhe nesër
prap ka met kërku

Saher po pikon naj yll
mendoj vjen një dit emir
një dëshir e shpreh xhdo her
por splotscohet as një her
ditë për dit po pres cudi
përsëri ska lajm nga ti

Të prita me muaj
u ban disa vjet
ma ket zemër nuk po di
kuj tia lo unë amanet

Ref:Moj dashnia vjetër
sdi si met haru
si sod edhe nesër
prap ka met kërku
2X


Ky tekst u dërgua nga edona
Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet