Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerona Bytyci - 7 Ditë Është Kjo E Pame Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Ditèn kur te kam percjell
Shpirtin Tim me Ty e lash
E mu shua hène e djell
Ne ket jet sdot rrim me bashk

Mes luleve ti prehesh
Nuk do te kthehesh
Dot jetoj me mall
Deri sa tjem gjallè

Shtat dit esht kjo e pame
Njerzit i pres e i percjell
E shtadhjet vjet te tjera
Per mua sqel pranvera
Per mua nuk ka djell

Kur per mua tjesh merzit
Ti ne enderr me trokit
E me puth ma shuj ket mall
E ma fshih lotin nè varr

Mes luleve ti prehesh
Nuk do te kthehesh
Do tjetoj me mall
Deri sa tjem gjall...


Blerona Bytyci - 7 Ditë Është Kjo E Pame
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "7 Ditë Është Kjo E Pame".
3. Video është e këngës "7 Ditë Është Kjo E Pame", por nuk këndohet nga Blerona Bytyci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyci:


Komente 0