Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerona Bytyci - Pse Nuk Erdhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte kenga ime
tjeret i gezon
e ti zemres sime
ah sa i mungon,
per te tjeret knoj
e per vete qaj
se prej zemres sime,
kurr nuk mund te ndaj

Ref. 2X:
Pse nuk erdhe, pse nuk erdhe
pse ti zemren mu ma theve
pse nuk erdhe kur tkom prit
a s'ke dasht a se ke dit

Pa u pa me ty kaloj koh e gjate
pse ske ardh o shpirt
me ma ndreq ket nat,
per te tjeret knoj
e per vete qaj
se prej zemres sime,
kurr nuk mund te ndaj

Ref. 2X:
Pse nuk erdhe, pse nuk erdhe
pse ti zemren mu ma theve
pse nuk erdhe kur tkom prit
a s'ke dasht a se ke dit
Cover: Mahmut Ferati - Pse Nuk Erdhe
Blerona Bytyci
Publikimi: 04/03/2022
Studio: Galaxy
Guitar: Sami HoxhaBlerona Bytyci - Pse Nuk Erdhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Erdhe".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Erdhe", por nuk këndohet nga Blerona Bytyci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blerona Bytyci:


Komente 0